Arçelik klima servisi,

Hayatınızın bir anında Arçelik markası, hep yanınızda. İklimlendirme alanında da arçelik klima ve arçelik kombiler üstün kalitesi ile sizi bekliyor. Arçelik klimalar yeni teknoloji ile, arçelik inverter klima, arçelik A plus klimaların gelişimi ile artık arçelik klimalar daha verimli, enerji ve doğa dostu.

Sizin için uygun bir arçelik klima kesinlikle vardır. Yerli bir marka olan arçelik, servis ağı bakımından Türkiye genelinde ilk sırada yer almaktadır. Arçelik klima servisinde olduğu kadar diğer ürün gruplarında da aynı profesyonel servis ağına sahiptir. Klimalar çalışma durumları gereği diğer elektronik cihazlara göre daha farklı bakım ve düzenli olarak servis ihtiyaçı duymaktadır. Arçelik klima servisi olarak bu gereksinimin farkındayız.

İstanbul'da her bölgeye uzman ekiplerimiz ile arçelik klimanız için servis, bakım ve montaj hizmeti sunmaktayız.
Arçelik klima servis telefonu: 0212-876 08 88' dir. Haftanın her günü (7/24) arçelik klimanızın arızalanması veya bakımı durumunda bize ulaşabilirsiniz. Arçelik klima servis fiyatlarında uygun ücretler ve kampanyalar ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Arçelik klima servis fiyatları ne kadar

Klima servis ücretleri belirlenirken bazı krıterler göz önünde bulundurulmaktadır. Arçelik klima servis hizmetleri söylendiğinde gelen ekipler klimanız için ön çalışma yaparlar, eğer klimanız arızalı ise arıza tesbiti yapılır, değiştirilmesi gereken malzemeler listelenir ve sizinle paylaşılır. Uygun görmeniz halinde arçelik klimanızın tamir işlemi tamamlanır. Burada yapılan servis ücreti tamamen klimanızın arızasına göre değişmektedir. Yapılan işlem için alınan ustalık servis fiyatı 40-50 TL civarında dır. Bunun yanında değişen parça için veya arçelik klimanızın gaz dolumu gibi farklı yapılan işlemler için ayrı bir ücretlendirme yapılır.

Klima tiplerine göre de, (arçelik tavan klimalar, arçelik duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar, endüstriyel klimalar, arçelik inverter klima, arçelik split klima vb.) farklı klima servis fiyatları ortaya çıkmaktadır.

Arçelik klima hata kodları

  • E57 kodu: Yetersiz soğutkan, gaz eksikliği. Servis Merkezi çağırmanız gerekmektedir.
  • Timer Lambası: Serpantin sansörlerinde anormallik.
  • RUN Lambası: Kompersör arızası, kapasitör arızası veya soğutkan yetersiz.
  • CHO: Ortam sıcaklığı sensörü arızası
  • CH1: Boru sıcaklık sensörü hatası
  • CH2: Görüntü panelindeki tuşlar arızalı
  • Arçelik klima arıza kodları devamı...

Arçelik klima montaj işlemi

Klima montaj işlemi öncesi, klimanın kurulmasını istediğiniz oda için inceleme yapılmalıdır. Odanın yada ofisin büyüklüğü ile orantılı olarak kapasitesine dikkat edilerek uygun arçelik klima tesbit edilmelidir. Alınacak klimanın verimliliği çok önemlidir. İhtiyaçınız doğrultusunda size uygun ise dur-kalk (on-off) çalışan klima yerine daha tasarruflu arçelik inverter tipi klima tercih edebilirsiniz. Devamı ...

arçelik klima montaj servisi

Arçelik klima servis hizmetleri

Müşterilerimiz için, klima konusunda ihtiyaç duydukları her türlü servis hizmetini profesyonel ekiplerimiz ile en hızlı şekilde sunuyoruz. Arçelik klima servisi olarak istanbulda her bölgeye 7/24 klima bakım, klima onarım, klima taşıma veya klima montaj işlemlerini garantili olarak, arçelik güvencesi ile servis hizmeti veriyoruz. Arçelik klimanızın bakımı aile sağlığınız içinde çok önemlidir. Devamı ...

arçelik klima servis hizmeti

Arçelik klima bakımı

Arçelik klimanızın rutin bakımı oldukça önemlidir. Çünkü klimaların çalışma ortamları diğer cihazlara göre daha nemlidir buda bakteri üremesini kolaylaştırır. Klimanın kullanım sebebi gereğide ortamda bulunan havaya bu bakterileri yayar ve solunum yolu ile de kişilere çok çabuk bulaşabilir. Arçelik klimanızın yıllık bakımını zamanında yapmak hem sağlığınız, hemde klimanın performansı ve enerji tasarrufu açısından Devamı ...

arçelik klima bakımı servisi

servis hizmet fiyatlarıKlima Servis Fiyatları

Arçelik klima servis fiyatları için en uygun ve kaliteli hizmet. Klima modelinizi ileterek servis ücretinizi öğrene bilirsiniz.

24 saat servisServis Hizmeti 7/24

İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile her an hizmete hazırız.

teknik servisTeknik Servis

Arçelik klimanız için gerekli her türlü teknik servis hizmetini sunmaktayız. Size bir telefon kadar uzağız. 0212-876 08 88

servis şikayetŞikayet Formu

Şikayet ve önerileriniz yetkili tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Şikayet et

Tüm Hakları saklıdır. 2017 Copyright KLİMASA | www.arcelikklimaci.com, 0212-876 08 88