Arçelik klima servis hizmetleri

Arçelik ismi ülkemizde önde gelen tanınmış bir markadır. Yerli bir firma olan arçelik klimada Türkiye'de servis ağı en geniş olan her noktada müşterilerine hizmet sunabilen bir markadır.

Klimanızın bakımı veya tamiri için bizleri çağırdığınız da, ilk olarak klima teknik ekibimiz arçelik klimanız ile ilgili bir ön çalışma yaparak, klimanızın sorununu tesbit ederler. Size yapılması gerekli olan işlemleri ve bunun için ödemeniz gereken masrafları ayrıntılı olarak belirtirler. Mümkün ise farklı alternatifler sunarlar. Sonra sizin kararınız doğrultusunda ekiplerimiz arçelik klimanızın onarımını ve bakım işlemlerini yaparlar.

Arçelik klimam su sızdırıyor, arçelik klima sesli çalışıyor, arçelik klima soğutmuyor gibi her türlü şikayetleriniz için 0212-876 08 88 numaradan bize teknik sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

Arçelik klima servis ücretleri ne kadar, Arçelik klima gaz dönüşüm ücreti

servis hizmet fiyatlarıKlima Servis Fiyatları

Arçelik klima servis fiyatları için en uygun ve kaliteli hizmet. Klima modelinizi ileterek servis ücretinizi öğrene bilirsiniz.

24 saat servisServis Hizmeti 7/24

İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile her an hizmete hazırız.

teknik servisTeknik Servis

Arçelik klimanız için gerekli her türlü teknik servis hizmetini sunmaktayız. Size bir telefon kadar uzağız. 0212-876 08 88

servis şikayetŞikayet Formu

Şikayet ve önerileriniz yetkili tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Şikayet et

Tüm Hakları saklıdır. 2017 Copyright KLİMASA | www.arcelikklimaci.com, 0212-876 08 88