Arçelik klima bakımı ve onarımı

Klimalar ortamda bulunan havayı soğutmak/ısıtmak amacı ile yıl içinde yaz kış kullandığımız cihazlarımız arasındadır. Kış aylarından biraz daha fazla yaz aylarında serinlemek amacı ile kullanıdığımız arçelik klimalar, su buharı ile nemli bir ortamda çalışmaktadır. Artık gelişen teknoloji ile havamızıda temizleyen, anti bakteriyel fitrelerde kullanılmakta, ortam dan aldığı kirli havayı içine çekmektedir, fakat bu beraberinde bazı sorunlarıda getirmektedir.

Klima içerisindeki ortamda bakterilerin türemesi için ortam oluşa bilmektedir. Bunun en büyük sebebi zamanında yapılmayan, aksatılan klima bakımları gelmektedir. Sağlığımızın yanı sıra bakımı yapılmayan yada gerekli zaman diliminde bakımı aksatılan arçelik klimanızın düzgün çalışmamasına, performansının düşmesine dolaylı olarakta enerji tasarrufu yapamamasına neden olur. Zamanı geldiği halde bakımı yapılmayan arçelik klima, bir süre sonra parçalarının bozulması ile size daha yüksek masraf çıkara bilir.

Bakımsız klimalardan yayılarak havaya karışan bakteriler, bünyesi zayıf olan kişilere daha kolay bulaşmakta ve klima hastalığı olarak bilinen Lejyoner hastalığına sebep olmaktadır.

İstanbul'da her bölge için arçelik klima servisi mobil ekiplerimiz ile 7/24 sunuyoruz. İstanbul da arçelik klima servis fiyatında en uygun ücrete sahip olmada ilk sıralarda yer almaktayız. Arçelik klimalarımızı garantili olarak bakımını yapıyoruz. 0212-876 08 88

Arçelik klima bakım ücreti, Arçelik klima servis fiyatları ne kadar

servis hizmet fiyatlarıKlima Servis Fiyatları

Arçelik klima servis fiyatları için en uygun ve kaliteli hizmet. Klima modelinizi ileterek servis ücretinizi öğrene bilirsiniz.

24 saat servisServis Hizmeti 7/24

İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile her an hizmete hazırız.

teknik servisTeknik Servis

Arçelik klimanız için gerekli her türlü teknik servis hizmetini sunmaktayız. Size bir telefon kadar uzağız. 0212-876 08 88

servis şikayetŞikayet Formu

Şikayet ve önerileriniz yetkili tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Şikayet et

Tüm Hakları saklıdır. 2017 Copyright KLİMASA | www.arcelikklimaci.com, 0212-876 08 88